221 - 240 av 1 113
1...111213...56 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 13 oktober 2009

Klubbad för

Silver, Halskedja 50 cm 68,4 g

300 kr

Utrop: 75 kr

Silver, 6 Skedar Symfoni 17cm, 2 Knivar Symfoni 19cm, 5 Gafflar Symfoni 17 cm

1 500 kr

Utrop: 600 kr

Armband, Silver 20 cm 40,1 g

200 kr

Utrop: 75 kr

Armband, Silver Ankar 23 cm 161,1 g

750 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, Silver Ankar 58cm 364,3 g

3 500 kr

Utrop: 600 kr

Silver, Halskedja Ankar 50 cm 114,7 g

375 kr

Utrop: 125 kr

Silver, 14 Skedar Prinsess

325 kr

Utrop: 350 kr

Silver, 11 Skedar Carl Philip

850 kr

Utrop: 250 kr

Silver, 6 Kaffeskedar

150 kr

Utrop: 175 kr

Herrur, Omega Seamaster guld på stål automatisk, repigt plexiglas repig boett med mindre skador

1 400 kr

Utrop: 850 kr

Herrur, Festina stål quartz

325 kr

Utrop: 75 kr

Herrur, Eterna 14K quartz plexiglas läderarmband

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Quartz Tissot kronograf stål tvåfärgad

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Partiguld, defekt 14K 5,7 g

Utrop: 800 kr

Mobiltelefon, iPhone 3G 16GB mindre repor på display i låda laddare hörlurar låst Telia ej funktionsgaranti

2 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Damur, Seiko Quartz stål

225 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Longines stål med länk Pansar 18K bruttovikt 16,1 g

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Provita manuell 18K med diamanter 8x ca 0,03ct länk har defekter bruttovikt 29,8 g

3 600 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Samsung S630 i fodral

425 kr

Utrop: 75 kr

Figurin, B&G Flicka med katt

475 kr

Utrop: 125 kr