41 - 60 av 1 054
1234...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 22 september 2009

Klubbad för

Halskedja, gles pansar 18K 50cm 3,8g

Utrop: 900 kr

Armband, 18K 18,5cm 17,3g

Utrop: 4 100 kr

Damur, Siduna manell18K länk bismarck 18K bruttovikt 19,7g

2 000 kr

Utrop: 2 300 kr

Hängen, två stycken 18K varav en med sten 1,3g

Utrop: 375 kr

Parti guld, 18K med gravyr 4,6g

Utrop: 950 kr

Parti guld, 18K med gravyr 1,8g

Utrop: 375 kr

Konst, Grafiskt blad, i vattnet signerad Ulf Gripenholm 66/150 47x37

700 kr

Utrop: 800 kr

Collier, 18K 42cm 34,1g

Utrop: 8 100 kr

Hänge, Hänge/ Brosch 18K med camé 10,6g

Utrop: 2 700 kr

Damur, Avia manuell 18K med korridorlänk 18K 19cm bruttovikt 19,3g

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Armband, Bismarck 18K med berlocker 19cm 19,9g

Utrop: 4 700 kr

Parti guld, 18K defekt 5,1g

Utrop: 1 100 kr

Armband, Bismarck 18K med berlocker (en berlock graverad) 18,5cm 15,8g

Utrop: 3 300 kr

Halskedja, Venezia 18K 45cm 5,5g

Utrop: 1 300 kr

Hänge, 18K med sten 0,8g

Utrop: 225 kr

Granatset, Collier 42cm Armband 18cm ett par örhängen med skruvfäste förgyllt

1 700 kr

Utrop: 600 kr

Parti guld, 18K med gravyr 8,8g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, 23K med gravyr 4g

Utrop: 1 000 kr

Ring, 14K tvåfärgad med stenar Ø18 4,3g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Kejsarlänk i silver 60cm 130g

700 kr

Utrop: 350 kr