1201 - 1220 av 1 244
1...60616263 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2009

Klubbad för

Armring, Ø6,5cm 14K 4,9g

Utrop: 750 kr

Halskedja, Bismarck doserad 47,5cm 18K 91,1g

Utrop: 22 000 kr

Örhänge, udda 18K 1,0g

Utrop: 225 kr

Ring, trefärgad Ø18, bucklig 18K 3,0g

Utrop: 650 kr

Halskedja, Bismarck doserad 48cm, något defekt länk 18K 7,5g

Utrop: 1 800 kr

Parti guld, defekt 18K 4,4g

Utrop: 950 kr

Halskedja, Bismarck doserad 46cm 18K 12,8g

Utrop: 2 700 kr

Armband, flätat 19cm, något defekt lås 18K 49,2g

Utrop: 10 200 kr

Creoler, 1 par Ø6cm, defekta 14K 11,9g

Utrop: 1 800 kr

Bestick, 12 Moccaskedar Viktoria (11cm) i Silver i original plastfickor, samt 2 Kaffeskedar 1800-tal

475 kr

Utrop: 550 kr

Creoler, med stenar Ø5cm, defekta 18K 20,6g

Utrop: 4 300 kr

Parti guld, klippt ring samt id-bricka graverad 18K 5,7g

Utrop: 1 200 kr

Armring, Ø4,5cm, skev 18K 9,2g

1 600 kr

Utrop: 1 900 kr

Armringar, 2st Ø4cm 18K 8,1g

Utrop: 1 800 kr

Collier, i vitguld med diamanter 1x ca 0,11ct, 1x ca 0,06ct, georg Jensen 46,5cm i box 18K 17,2g

5 800 kr

Utrop: 5 100 kr

Ring, i vitguld med diamant 1x ca 0,14ct, signerad Georg Jensen Ø18 1/4 18K 12,4g

4 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Ring, Fusion i vitguld med diamanter 3x ca 0,03ct,2x ca0,02ct,3x ca 0,01ct Ø18,Georg Jensen 18K 5,6g

3 500 kr

Utrop: 3 000 kr

Ring, tvåfärgad med diamant 1x ca 0,20ct, Georg Jensen Ø16 18K 7,9g

3 700 kr

Utrop: 4 300 kr

Halskedja, Venezia 40,5cm 18K1,9g

Utrop: 425 kr

Armband, Bismarck 19cm, defekt länk 18K 2,8g

Utrop: 600 kr