781 - 800 av 1 244
1...394041...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2009

Klubbad för

Ring, Bismarck Ø20 3/4 18K 1,3g

Utrop: 375 kr

Ring, med sten Ø16 1/2 18K 2,0g

Utrop: 450 kr

Ring, med stenar Ø16 1/4 18K 2,9g

Utrop: 650 kr

Ring, med små diamanter Ø17 18K 1,9g

Utrop: 600 kr

Ring, i vitguld med liten diamant Ø17 18K 2,0g

Utrop: 600 kr

Ring, med liten diamant Ø17 1/2 18K 2,1g

Utrop: 650 kr

Hänge, med små diamanter 18K 1,3g

Utrop: 425 kr

Hänge, defekt 18K 0,8g

150 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, med sten o små diamanter 18K 0,5g

225 kr

Utrop: 250 kr

Herrur, Festina Chrono Bike F stål, Quartz, Nyskick i box

700 kr

Utrop: 800 kr

Fiol, sign Georg Apparut 1947, värderingsintyg 65000 kr försäkr.värde 2002 av Paul Bartier, i väska

13 400 kr

Utrop: 13 000 kr

Förstärkare, Fender frontman 15G , elsladd

500 kr

Utrop: 425 kr

Elbas, Hagström Viking 2, lackskador, liten buckla täckkåpa stämskruv, snr 715751, i fodral

6 300 kr

Utrop: 3 500 kr

Klarinett, Yamaha 26ll , nylon, i etui

600 kr

Utrop: 525 kr

Tvärflöjt, Takumi Yashima snr 70909, stämplad 925 (silver), i fodral

5 600 kr

Utrop: 5 800 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Pentax K100D , USB kabel, i väska. (ej minneskort)

1 600 kr

Utrop: 1 750 kr

Halskedja, Venezia 42cm i vitguld, Hänge med diamant ca 0,22ct i vitguld 18K 3,8g

1 900 kr

Utrop: 1 800 kr

Ring, i vitguld med diamant ca 0,10ct Ø16 1/4 18K 1,9g

Utrop: 850 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Hasselblad Carl Zeiss S-planar 1:5,6 F=120mm nr; 5721955, (synchro compur)

1 300 kr

Utrop: 850 kr

Armring, öppen modell med diamanter 1x ca 0,38ct, 1x ca 0,47ct, gulaktiga 18K 23,7g

Utrop: 11 600 kr