681 - 700 av 1 244
1...343536...63 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 15 september 2009

Klubbad för

Elbas, Wesley 4-strängad kropp av genomskinlig akryl, etuiet defekt

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Videokamera, Panasonic DVD-inspelare VDR-D50 med tillbehör i väska

1 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Elektronik

Dator, bärbar ASUS Eee PC900 (Linux) med nätadapter, fodral, kartong med tillhörande mjukvara/manual

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Tavla, Oljemålning på pannå ca 50x 80cm sign Jean Ullberg, Sjöbodar, sitter något löst i ramen (d)

325 kr

Utrop: 625 kr

Tavla, Pastell ca 62 x 49cm sign Jean Ullberg, Vattenfall (d), skador på ramen

125 kr

Utrop: 625 kr

Tavla, Olja på duk sign. Roland Lindberg ca 50 x 60cm, (d)

950 kr

Utrop: 350 kr

Tavla, Litografi sign Eskil Nordell ca 20 x 30cm 26/160 (d)

225 kr

Utrop: 250 kr

Tavla, Pastell ca 50x 70cm sign Jean Ullberg, skador på ramen

125 kr

Utrop: 550 kr

Modell, Järnväg Märklin Z set Nr: 81562 med 1st lok och 2st vagnar (en med gåvopaket), räls, trafo. Nr: 81562, 1st extra vagn miniclub Nr: 8705 i etui.

700 kr

Utrop: 500 kr

Glas, 6st Snapsglas Kosta Boda modell Prince, höjd ca 14cm

650 kr

Utrop: 450 kr

Halskedja, Bismarck doserad 45cm 18K 24,3g

Utrop: 5 800 kr

Ring, med stenar Ø18 14K 3,1g

550 kr

Utrop: 475 kr

Armband, Ankar 21cm 14K 14,2g

Utrop: 2 100 kr

Parti guld, graverat o skevt, innehåller små diamanter 18K 24,2g

Utrop: 5 000 kr

Örhängen, ett par Bismarck 18K 1,2g

Utrop: 350 kr

Parti guld, 18K 6,5g

Utrop: 1 400 kr

Ring, Ø16 1/4, skev skena 18K 3,3g

Utrop: 700 kr

Hänge, 18K 2,8g

Utrop: 700 kr

Örhängen, ett par, något skeva 18K 1,8g

Utrop: 425 kr

Armband, Pansar med platta, ihåligt 18,5cm 18K 8,1g

Utrop: 1 900 kr