961 - 980 av 1 281
1...484950...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 18 augusti 2009

Klubbad för

Hänge, 18K med vit sten, sign. Stigbert, 12,5g btto

Utrop: 2 600 kr

Berlock, 14K, 2,3g

Utrop: 350 kr

Armlänk, 18K X-länk 19,5cm, 18,3g

Utrop: 4 400 kr

Halskedja, 18K Pansar 48cm, Hänge 18K Hjärta, 3,2g

Utrop: 850 kr

Örhängen, 18K ett par med pärla, 1,1g

Utrop: 300 kr

Klackring, 18K Ø18 med diamant ca 0,03ct nagg, 6,3g

Utrop: 1 400 kr

Pärlcollier, doserad 53cm med silverlås

300 kr

Utrop: 350 kr

Slät ring, 18K Ø16¾, gravyr, 3,3g

Utrop: 700 kr

Parti Guld, 18K = 2 Armlänkar, 2 Halskedjor, 8 Örhängen, 1 lås, allt trasigt & defekt, 12,5g

Utrop: 2 600 kr

Örhängen, 18K ett par, 1,5g

Utrop: 475 kr

Berlocker, 4st 18K, 2,1g

Utrop: 650 kr

Herrur, Omega Seamaster Professional 200M Quartz med länk ca 17 cm + länkbitar, box

4 500 kr

Utrop: 5 200 kr

Herrur, Certina 14K automatic New Art, repig, sliten krona och repigt plastglas

1 500 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Rolex Daytona Cosmograph stål/guld med oysterlänk (ca 18 cm), Ref nr:116523 Serie nr.116523 ca 2006 enl. intyg Kaplans Auktioner

52 000 kr

Utrop: 50 000 kr

Herrur, Doxa mekanisk, med läderband (slitet)

1 100 kr

Utrop: 750 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Nikon D60 inkl obj. Nikon DX 18-55mm 1:3.5-5.6, laddare och manual(engelsk), fodral

3 100 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Kamera

Objektiv, Nikon DX AF-S 55-200mm 1:4-5.6G ED VR

1 400 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Elektronik

Videokamera, JVC GR-D326E DV med batteri(ej laddare), nätkabel, TV-kabel och manual, i väska

475 kr

Utrop: 500 kr

Porslin, Kruka i blått -vitt höjd 30cm diameter 40cm

750 kr

Utrop: 600 kr

Tavla, inglasad plansch för skeppsbyggnad (Holland), 70 x 60, ramen skadad!

175 kr

Utrop: 200 kr