Avslutad | Klassiska – Lördag 29 augusti 2009
Klubbad för
BÄGARE, silver, invändigt förgylld, räfflad fotring, H 16,2 cm, vikt 251 g, GAB Stockholm 1944.
ENSTENSRING, 18K vitguld vikt 4.1 g briljant 0,52 ct CAPE/SI nagg. Stl. 17 1/4 mm
RING, 18K vg, vikt 4.4 g 16 brilj. tot. 0.16 ct samt 16 baguetteslipade diamanter. Stl. 17.5 mm