Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2009
Klubbad för
Figurin, porslin, Royal Copenhagen, Danmark, Efteraar - Keruber med get, repousseskador. H 18.
Damur, Tissot Rock Watch, quartz, läderrem, bruksslitage, originalask medföljer. Batteribyte krävs.
Örhängen, ett par Creoler, vitguld med diamant á ca 0,03ct/st i gulguldsfattning, 18K, 5,8g