Avslutad | Pant – Tisdag 23 juni 2009
Herrur, Piaget Black Tie Emperador snr: 873810 18K automat med läderarmband samt kopia på värderingsintyg
Herrur, Certina ODC one kronograf snr: 536.1110.42 i stål med armband i stål 20cm repig med box och manual
Fickur, Omega öppen modell med två boetter i silver med repigt plastglas samt sliten boett med klockkedja i metall 26,5cm
Herrur, Citizen Diver´s 200m snr: 500443 quartz repigt glas samt repig ring med slitet gummiarmband
Damur, Tidena 18K manuell repigt plastglas sned urtavla lite bucklig boett med flexband i stål
Herrur, Seiko kronograf 100m snr: 561256 quartz i stål med länk i stål något repig 19cm
Herrur, Certina New Art snr: 5236979 automat i stål med plastglas samt läderarmband
Herrur, Longines LungoMare kronograf snr: 32834185 i stål quartz med länk i stål med extra länk med cert (-05) i box
Herrur, Movado i stål/guld snr: 2821860 quartz med länk i stål/guld 19cm med cert (-98) i box
Elbas, Charen Professional lackskada på kroppen orginaldelar garanteras ej i mjukt fodral
Akustisk gitarr, Sigma SG5 made i Japan mindre stötskador på kroppen i hårt fodral
Pantvaror Elektronik
GPS, Garmin Nuvi 200 snr: 19A467116 med laddare, fäste samt manual i kartong ej funktionsgaranti
Digitalkamera, Canon Eos 400D snr: 1581046776 med objektiv Canon EFS 18-55mm, laddare, minneskort 4GB samt manual
Pantvaror Kamera
Digitalkamera, Samsung L210 med minneskort 1GB samt USB-kabel och manual i kartong saknar laddare
Pantvaror Elektronik
Nintendo, Wii snr: LEH17352081 med 4 Handkontroller 2 Rattar 3 Spel (Nintendo sports, Sports Island, Mario Kart) samt kablage i kartong
Pantvaror Elektronik
Mobiltelefon, Samsung SGH-U600 snr: RVGS220649M med laddare, USB-Kabel, Handsfree samt manual i kartong
Karaff, i glas från Strömbergshyttan signerad E.Höglund 1992 nr: 515/1200 med gravering höjd ca 19cm med plopp