761 - 780 av 1 477
1...383940...74 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 juni 2009

Klubbad för

Halskedja, 18K Pansar, 50cm, 4,4g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, 18K Pansar, 41,5cm, 31g

Utrop: 7 400 kr

Damur, Drott, manuell 14K med länk i 18K, Funktionsgaranti lämnas ej!, 19g

2 000 kr

Utrop: 2 200 kr

Hängen, 2 st i Silver, ena designat av L Rapp. 925, 43,2g

325 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, 18K Pansar, 61cm, 6,7g

Utrop: 1 700 kr

Hängen, 2st 18K, 1,4g

Utrop: 425 kr

Halskedjor, 2st 18K, Bismarck, 41-42,5cm, 20,2g

Utrop: 4 900 kr

Armband, 18K Bismarck, 18,5cm 2,6g

500 kr

Utrop: 600 kr

Ring, 18K Bismarck, Ø17, 1,3g

Utrop: 375 kr

Ring, 18K med pärla, Ø17, 2,1g

Utrop: 600 kr

Ringar, 2st 18K, graverade, 3,9g

Utrop: 750 kr

Örhängen, ett par, 18K 0,9g

225 kr

Utrop: 250 kr

Halskedja, 18K 1,3g trasig

Utrop: 250 kr

Armband, 2st 18K Bismarck, slitna, 10,8g

Utrop: 2 200 kr

Halskedja, 18K Pansar, 60cm, 7,2g

Utrop: 1 800 kr

Hänge, 18K graverad, 2,0g

Utrop: 425 kr

Ring, 18K med pärla, Ø19½, 2,0g

Utrop: 600 kr

Ring, med diamanter 6xca 0,05 och pärla, Ø17, 5,4g ,ostämplat

Utrop: 2 600 kr

Guldparti, 18K, 5 Ringar, 1 Hänge, skador och stenar finns, 20g

Utrop: 4 200 kr

Hänge, 18K med diamant ca0,02ct, 3,1g

Utrop: 950 kr