1001 - 1020 av 1 043
1...50515253 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 26 maj 2009

Klubbad för

Ring, tvåfärgad med små diamanter Ø16 3/4 18K 3,4g

Utrop: 1 100 kr

Örhängen, 1 par med stenar o pärlor, saknar en s-buss 18K 1,7g

325 kr

Utrop: 350 kr

Örhängen, 1 par Bismarck 18K 1,4g

Utrop: 425 kr

Halskedja, Pansar 50cm 18K 6,9g

Utrop: 1 700 kr

Halskedja, Pansar 50cm, något defekt länk 18K 3,3g

Utrop: 700 kr

Ring, med liten diamant Ø17 18K 1,1g

Utrop: 350 kr

Armband, X-länk 18,5cm, något defekt länk 18K 9,0g

Utrop: 1 900 kr

Parti guld, graverat 18K 1,5g

Utrop: 350 kr

Parti guld, defekt o repigt 18K 6,7g

Utrop: 1 400 kr

Ring, med stenar, M, Ø16 1/2 något skev 18K 1,2g

200 kr

Utrop: 250 kr

Silver, 6 st Bordsgafflar, 18cm, 6 st Bordsknivar, 21,5cm Modell Olga i silver

3 100 kr

Utrop: 1 400 kr

Silver, 6 st Smörgåsgafflar 14cm, 6 st Smörgåsknivar 18cm Modell Olga i silver

1 700 kr

Utrop: 900 kr

Silver, 8 st Kaffeskedar, 11,7cm modell Rosenholm i silver

450 kr

Utrop: 350 kr

Silver, 1 Etui med gravyr i silver 131,4g

325 kr

Utrop: 300 kr

Silver, 1 Konfektsked 13,6cm i silver 17,3g

200 kr

Utrop: 250 kr

Silver, Kompottsked 17cm i silver 30,6g

200 kr

Utrop: 250 kr

Silver, Tårtspade 19cm i silver 44,4g

400 kr

Utrop: 300 kr

Vas, Rio Kosta Boda signerad KE (Kjell Engman) 89511,höjd 23,5cm

475 kr

Utrop: 550 kr

Kristallglas, Kosta Boda, 6 Vinglas vitvin (ett av glasen liten nagg), 6 Snapsglas

950 kr

Utrop: 350 kr

Halskedja, Singapore 42,5cm 18K 4,3g

Utrop: 1 100 kr