301 - 320 av 1 059
1...151617...53 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 5 maj 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

Fickur, L.U.C. 14K Savonett 52mm boettnr: 82119 liten sekundvisare, graverad innerboett, doublékedja

2 700 kr

Utrop: 2 300 kr

Pantvaror Övrigt

Gitarr, Akustisk Fender Sonoran Kina stålsträngad CS07122666 (repor på botten) i softcase

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Pantvaror Övrigt

Gitarr, Akustisk Benton nr:76550006 1 sträng saknas (litet slag i sargen)

325 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Elgitarr, Fender Stratocaster Japan snr:P094828 (svajarm saknas)

2 300 kr

Utrop: 1 700 kr

Pantvaror Övrigt

Gitarr, Akustisk Power Beat nr:OG002 sliten, lagad hals

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Tv-spel, Playstation 2 med kablar 2 handkontroller och 3 spel (ej funktionsgaranti)

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Dator, Bärbar HP Compaq 6720s 2GHz 1GBminne 120GB HDD 15"skärm Windows Vista

2 100 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Övrigt

Kamera, Digital Sony DSC-W120 7,2 megapixel Zeissoptik med laddare, USB och manualer i kartong

750 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Hemmabio, Surround system Philips MX5100VR DVD VCR 1 Subwoofer 4 högtalare ej funktionsgaranti

475 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Nokia 5140 med laddare ej funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Videokamera, Hitachi med fjärrkontroll stativ kablar i väska ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Nokia N95 med laddare och USB-kabel samt manual ej funktionsgaranti

900 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Oljemålning Bertil Widbrandt 29x59cm

150 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Oljemålning A Falk 58x68cm

650 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Oljemålning äldre 35x58cm

225 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Märklintåg, 1 Lok TM800 4 Vagnar 1 Perrong 1 Hus 1 Torn (skadat) 1 ask småfolk

850 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

Konst, Färglitografi signerad Dag Petterson EA 48x72

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

Knivar, 2 Smörknivar modell Uppsala i silver

275 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, Hummel Goebel "pojke med gås" höjd 10cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, Rosenthal höjd 23cm

475 kr

Utrop: 350 kr