741 - 760 av 874
1...373839...44 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 30 april 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

"Litografi Johnny Acosta ""American girl"", 66x57cm, EA"

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

325 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

400 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

2 x 10L tuber Divex Nitrox, mindfuld kopplinar, Ponnybottle

Utrop: 1 800 kr

Pantvaror Övrigt

"Litogografi Joan Mirò 70x50cm ,""handen"", 880/1000, ramad"

Utrop: 7 500 kr

Pantvaror Övrigt

Kikarsikte Ziess Varipoint VM 2,5-10x50, serienr:2704431

7 900 kr

Utrop: 7 000 kr

Pantvaror Övrigt

Väggpendyl Junghans, nyckel

475 kr

Utrop: 150 kr

Pantvaror Övrigt

Spionkamera Minox CE, serienr: 2716006, 15/5,6, kedja för avståndsmätning, blixtfot för engångsblixt, filmfodral, manual, etui

275 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

"Bronsfigur Eina Borch, ""sittande flicka"" ca 17cm"

800 kr

Utrop: 1 100 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, pojke spelandes på flöjt, (skador)

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kristallkrona Ø 36cm med elinstalation.

500 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Kristallkrona Ø 24cm med elinstalation.

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

4 BMW fälgar med Michelin däck (slitna).

Utrop: 2 000 kr

Pantvaror Övrigt

"Tavla Akvarell ""höst björk vid älv"" Per Julius 29x20cm."

4 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

Lok Märklin nr:E44039 nr:3011.

650 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Övrigt

Lok Märklin nr:3034 med originalkartong.

600 kr

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

Postvagn Märklin nr:346/5.

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Speisewagen DSG Märklin nr:346/2.

250 kr

Utrop: 50 kr