1121 - 1130 av 1 130
1...555657 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 28 april 2009

Klubbad för

Ljusstake, Georg Jensen rostfritt stål

275 kr

Utrop: 250 kr

Saltkar, 2 st, blått glas i silverställning med 2 silverskedar

600 kr

Utrop: 475 kr

Porslin, Julklocka Höjd: 15cm

50 kr

Utrop: 150 kr

Tennfigur, Djävul, signerad Aneboda 12/2 - 37, stämplad 25 Höjd: 7cm

250 kr

Utrop: 125 kr

Vas, Fajans Modell: Karneval, Stig Lindberg, Gustavsberg Höjd: 15cm, mynningsnagg

400 kr

Utrop: 475 kr

Fat, Fajans Modell: Karneval, Stig Lindberg, Gustavsberg, 15,5x8cm

375 kr

Utrop: 250 kr

Vas, Signerat Anna-Lisa Thomson, modell: Paprika Höjd: 21,5cm

300 kr

Utrop: 450 kr

Vas, Boda signerad Vallien, Nr 47635 Höjd: 7,5cm

150 kr

Utrop: 225 kr

Figurer, i trä, 2 st Samer, Signerad L.E Höjd: 13cm

550 kr

Utrop: 200 kr

Tenn, äldre Snipa defekt 9,5cm, graverad, samt Karaff Svenskt tenn 22cm

275 kr

Utrop: 250 kr