Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2009
Damur, Emporio Armani i stål quartz mineralglas med läderarmband referensnr. AR-0204, Går ej, små skador i glaset
Elgitarr, Epiphone modell Les paul `56 gold top snr: I03080452 med hårt fodral
Violin, Pollastri Gaertano Bologna 1932 med kopia på värderingsintyg.(300.000kr) I hårt fodral och med tillhörande smärting
Elgitarr, Gibson modell Les Paul Faded 50´s style neck USA modellnr. LPFHBNHI snr. 029150487 med hårt fodral. Plektrum skydd i fodralet.
Gitarr, akustisk stålsträngad Epiphone modell AJ-100 snr T06060193 med fodral, mindre repor på lock, med mjukt fodral
Elgitarr, Fender modell Stratocaster 60th Anniversary USA snr Z026792 i mjukt fodral, svajarm o insexnycklar i fodralet
Gitarr, akustisk stålsträngad mickad Washburn snr 9302012, lackskador på lock, med trasigt fodral, saknar en knapp på equalizern. mindre stötskada på huvud
Elbas, Squier by Fender J Bass snr IC070631269 (Indonesien) med svart gigbag
Gitarr, akustisk stålsträngad Levin, med mic & Eq, modell W20CESB med mjukt fodral
Gitarr, akustisk nylonsträngad Hohner modell HC06 snr 107235 med hårt fodral
Gitarr, akustisk nylonsträngad Bjärton modell Rebecka snr. 54203291 i kartong, Bruksskick
Pantvaror Kamera
Kamera, systemkamera Canon modell Eos 1000FN med objektiv Canon 35-80mm 1:4-5.6 Ej Funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Minolta Dynax 500si med objektiv 30-50mm 1:3.5 (22)-4.5 Ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Macbook, Bärbar dator från Apple modell C2D med 80gb HD, Installations DVD´s, Strömadapter samt dataväska
Pantvaror Elektronik
Airport, Router för musik och utskrifter. 802.11n standard PC/MAC. Med strömadapter, CD samt manual