621 - 640 av 1 026
1...313233...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2009

Klubbad för

Supkoppar, 6st silver H5,8cm

700 kr

Utrop: 350 kr

Supkoppar, 6st silver förgylld insida silverstämplar från Ryssland Hca6,8cm

850 kr

Utrop: 400 kr

Kaffeskedar, 5st silver modell Uppsala ca11cm

300 kr

Utrop: 150 kr

Servettring, silver 16,7g

125 kr

Utrop: 50 kr

Berlock, med vit sten 18K 1,5g

Utrop: 350 kr

Bricka, nysilver ca69,5x40cm ca4000g

450 kr

Utrop: 250 kr

Damur, Petra Nygren modell Star med läderband i etui quartz/går ej

Utrop: 650 kr

Ring, minst 18K avklippt 5,8g

Utrop: 1 100 kr

Herrur, Eterna Matic automat stål graverad sliten

425 kr

Utrop: 300 kr

Herrur, Omega geneve quartz stål reglerbar stållänk

750 kr

Utrop: 750 kr

Herrur, Swatch Irony quartz/går ej repigt glas med läderarmband

Utrop: 400 kr

Herrur, Seiko chronograph quartz stål med extra länk i ask

950 kr

Utrop: 800 kr

Knappar, manschettknappar silver 9,9g i ask

300 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, silver Pansar 47cm 35,8g

150 kr

Utrop: 150 kr

Halskedja, 50cm Hänge Ring Ø18 silver 35,2g

200 kr

Utrop: 150 kr

Herrur, Certina 18K graverad "För nit och redlighet....." med flexband

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Mormorsur, bakboett 18K går ej graverad N med armband ej guld

750 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Gucci Chrono 8600M quartz/går ej med läderarmband

1 200 kr

Utrop: 1 400 kr

Fickur, Omega två boetter silver en visare lös

425 kr

Utrop: 450 kr

Herrur, Tissot PR50 quartz stål med double

550 kr

Utrop: 650 kr