Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2009
Klubbad för
Halscollier, 44cm med tillhörande Armband 18,5cm blå sten i låset, Champesan 18K 56,9g
Pantvaror Video
Herrur, Cartier Tank förgyllt silver quartz, batteri byte, går ej. nr 8 81008, 43533 med slitet läderband. repor i glaset