301 - 320 av 1 026
1...151617...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 14 april 2009

Klubbad för

Ringar, 2st (Slät, Klackring skadad skena) Ø 17 1/4-18 1/2. 18K 6,2g

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Raymond Weil doublé med läderband, quartz, går ej (batteribyte) med datum

700 kr

Utrop: 900 kr

Halskedja, doserad Bismarck 44cm 18K 14,6g

Utrop: 3 100 kr

Ring, 18K med färgade stenar (några lite repiga) Ø 18. 9,0g

Utrop: 1 600 kr

Ring, i vitguld 18K med stor rosa sten samt vita stenar, Ø 18 11,4g

1 900 kr

Utrop: 2 100 kr

Halscollier, 44cm med tillhörande Armband 18,5cm blå sten i låset, Champesan 18K 56,9g

Utrop: 13 400 kr

Parti guld, 18K Vristlänk, Ring, Hänge, skador 5,1g

Utrop: 950 kr

Örhängen, ett par 18K 3,9g

750 kr

Utrop: 850 kr

Örhängen, 18K ett par med små diamanter 8 x ca 0,005ct/st 2,6g

600 kr

Utrop: 700 kr

Halskedjor, 2st (Venezia & Pansar) Hänge med sten, 2 Ringar skador 18K 7,0g

Utrop: 1 200 kr

Släta ringar, 2st graverade (1 i vitguld) 18K Ø 14 1/2, 20 10,2g

Utrop: 1 900 kr

Klackring, 21K Ø 19 1/2 5,6g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Armband, med blå stenar små diamanter 10x ca 0,005ct 19,5cm 18K 7,0g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, ett par med diamant ca 0,03ct/st, (Si) 18K 0,9g

1 000 kr

Utrop: 600 kr

Halskedja, Kejsar 18K 62cm 160,7g glappt lås

24 500 kr

Utrop: 26 500 kr

Ringar, 2 st graverade 18K Ø 19 1/2.11,8g

Utrop: 2 200 kr

Pantvaror Video

Herrur, Cartier Tank förgyllt silver quartz, batteri byte, går ej. nr 8 81008, 43533 med slitet läderband. repor i glaset

2 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, 14K med rosa sten Ø 17. 7,7g

Utrop: 1 100 kr

Armband, Bismarck 18K 19cm 30,1g

Utrop: 5 900 kr

Ringar, 2st släta ringar, graverade, Ø 17. 23K 11,9g

2 200 kr

Utrop: 2 600 kr