Avslutad | Pant – Tisdag 31 mars 2009
Pantvaror Elektronik
Propeller, SpeedZone 14 3/4" 25, rostfri (för motorer 130-300hk 4-3/4" ~55knop), nyskick. Skickas ej.
Pantvaror Elektronik
DVD-reciever, TEAC DR-H300 med DVD-recorder, HDMI, USB-ingång mm, med fjärrkontroll (ej kablar). Skickas ej.
Pantvaror Elektronik
Router, Zyxel P320W 802.11g Wireless Firewall Router & modem Zyxel P660H ADSL2+ med tillb. nytt i kartonger
Pantvaror Elektronik
CD-spelare, Marantz SA-15S1 (SA-CD) med fjärrkontroll, manual, kartong. Mycket fint skick. Skickas ej.
Pantvaror Elektronik
LCD-TV, Philips 26" 26PFL5322/12 med fjärrkontroll, ingångar: 2x HDMI, 2x Scart mm, HD-ready. Skickas ej.
Pantvaror Elektronik
DVD-spelare, bärbar Grundig p7500 med fjärrkontroll, batteri, 12V-adapter (cigg.tändaruttag), adapter trasig, manual & väska
Pantvaror Elektronik
DVD-Recorder, Panasonic DMR-EH55 inbyggd hårddisk, med fjärrkontroll. Skickas ej.
Pantvaror Elektronik
Skrivare, Brother DCP-350C scannar/kopierar i färg mm (ej mjukvara, ej sladdar). Skickas ej.
Glasfigur, Trechcoat Yello höjd ca 33cm, belysning, sign. Kjell Engman Kosta Boda. Skickas ej.
Vas, Juvel orange, höjd 45 cm, 54/60 sign. Ulrica Hydman Vallien Kosta Bosta, certifikat. Skickas ej.
Glasskulptur, Unique Fashion Soup höjd 13 cm med sockel med belysning sign. Kjell Engman Kosta Boda
Porslin, Cremekopp med lock och fat, No 20- 3514-3515, liten nagg på en blomknopp på locket, Kunglig Dansk Flora Danica