Avslutad | Pant – Tisdag 10 mars 2009
Damur, Corum Suger Cube stål quartz safirglas briljantkrans 24st totalt 0,33ct med läderarmband certifikat (ej komplett) BOX
Herrur, Raymond Weil Saxo kronograf automat safirglas datum stål armband ca17cm i stål viklås (repa i glas, kantstöt boet, repor på länk) snr: 7720
Herrur, Chopard Grand Turismo XL 1000 Miglia automat glasboet datum safirglas gummiarmband viklås certifikat box
Herrur, Prada Milano kronograf quartz datum stål Limited edition nr 0788/1000 med läderarmband box
Herrur, Le Desir 14K Quartz plastglas med länk 14K ca 19cm med box, totalvikt 55,3g (går ej, ingen funktionsgaranti)
Herrur, Certina "Nicki Pedersen" ODC One quartz datum stål stållänk ca 17cm viklås snr: 0533
Herrur, Rsw Incabloc automat plastglas 18K (trasig, går ej, ingen funktionsgaranti) med läderarmband
Herrur, Omega Constellation "C" Chronometer 18K automat datum plexiglas guldlänk ca 17cm 18K (repor/skador på glas, gravyr på baksida boett/lås) totalvikt. 82,5g, värderingsintyg från Kaplans