Kaffeskedar, i silver Chippendale 12st, 12cm, i euti
Utrop: 450 kr
Smörknivar, i silver 1 Chippendale, 1 snarlik
Utrop: 250 kr
Såsslev, i silver, finländsk Chippendale 20cm
Utrop: 175 kr
Tårtspade, i silver Chippendale 24cm
Bägare, i silver signerade Löfman,H=7cm, bucklor förekommer
Utrop: 425 kr
Sockerskål, i sterlingsilver, defekt
Utrop: 125 kr
Ragusked, i svensk stpl silver N3 sign IH. Lampa? 28cm
Matgafflar, 6 stycken, svensk stpl silver "fransk lilja"
Utrop: 350 kr
Kaffeskedar, 6 stycken Olga svensk stpl silver
Kaffeskedar, 17 stycken norsk modell i 830 silver
Utrop: 475 kr
Tisdag 3 mar 2009
Förfallna panter / Svensk Pantbelåning AB