321 - 332 av 332
1...151617 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 21 februari 2009

Klubbad för

425 kr

Utrop: 50 kr

3 Mynt Europa "Belgique, Monaco, Citta del vaticano"

550 kr

Utrop: 50 kr

Litografi 47X36 EA, I/XX Ulrika Hydman-Vallien med ram.

850 kr

Utrop: 800 kr

Etsning/gravyr 20X28 Stig Borglind 1930 "Drommedaria"

600 kr

Utrop: 1 000 kr

Litografi 47X35 Madeleine Pyk nr:41/275 med ram.

1 300 kr

Utrop: 1 000 kr

Litografi 38X38 Corneille EA med ram.

750 kr

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Glas, porslin

Skål med lock "Höna" ca 17cm.

200 kr

Utrop: 300 kr

Herrur Omega, stål, manuell, siten sekundvisare, Pansarlänk (sliten).

1 300 kr

Utrop: 700 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas Kosta Boda ca 15cm.

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

Vas ca 10cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Glas, porslin

Glas Kosta Boda ca 18cm Bertil Vallien.

300 kr

Utrop: 400 kr

Kaffekanna i koppar

275 kr

Utrop: 50 kr