3 Mynt
Utrop: 50 kr
3 Mynt Europa "Belgique, Monaco, Citta del vaticano"
Litografi 47X36 EA, I/XX Ulrika Hydman-Vallien med ram.
Utrop: 800 kr
Etsning/gravyr 20X28 Stig Borglind 1930 "Drommedaria"
Utrop: 1 000 kr
Litografi 47X35 Madeleine Pyk nr:41/275 med ram.
Litografi 38X38 Corneille EA med ram.
Skål med lock "Höna" ca 17cm.
Utrop: 300 kr
Herrur Omega, stål, manuell, siten sekundvisare, Pansarlänk (sliten).
Utrop: 700 kr
Vas Kosta Boda ca 15cm.
Vas ca 10cm
Glas Kosta Boda ca 18cm Bertil Vallien.
Utrop: 400 kr
Kaffekanna i koppar
Lördag 21 feb 2009
Förfallna panter / Pantbanken SKAPA
Klubbauktion
Klubbas i Stockholm