601 - 620 av 662
1...303132...34 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 26 februari 2009

Klubbad för

Två ringar, en med vit sten, en med diamant (0,01ct), (buckliga), 18K, 5,8g. Vikt 5,8g

Utrop: 1 100 kr

Ring, 14K, storlek 19, 3,1g. Vikt 3,1g

425 kr

Utrop: 550 kr

Herrur, H. Moser, 14K, manuell, plexiglas, liten sekund, renoverad urtavla, läderband, ca 1920-tal, värderingsintyg

Herrur, Bulgari, Ref nr. CH 35 SG, Serie nr. L 2986, kronograf, stål/guld, quartz, safirglas, datum, integrerad originallänk, stål/guld, viklås, box, kvitto

Manschettknappar, 18K vitguld med lapis lazuli,14,0g etui. Vikt 14g

Ring med diamant (1x0,27ct), 18K, gg/vg, gravyr. Vikt 5,2g

Herrur, Longines, manuell, 18K, plexiglas, skadad urtavla, integrerad originallänk

Bordsur/Musikur, Jaeger-Le Coultre, Serie nr. 2043, ankargång, 8-dagarsverk, gulmetall, glas, spelverk "Bleu danube valse", träfot, etui

Bordsur, Jaeger-Le Coultre, Pendulette, stavverk, vitmetal, 8-dagarsverk, cert mars 1976, box

Bordsur, Jaeger-Le Coultre, Pendulette, Ref nr. 564, stavverk, gulmetal, 8-dagarsverk, ca 1975

Herrur, Ulysse Nardin, Serie nr. 5510432, Boett nr. 694890, 25x25 mm, 18K, manuell, plexiglas, skadad urtavla, läderband, box

Herrur, Omega, Constellation, stål, quartz, safirglas, dag/datum, läderband, originalspänne (batteribyte krävs)

Herrur, Ebel, 36 mm, 18K, automatisk, plexiglas, liten sekund, skadad urtavla, skadad boett, läderband, ca 1950-tal

Herrur, Exacta Chronograph Suisse, Boett nr. 909312, 36 mm, kronograf, 18K rg, manuell, plexiglas, skadad urtavla, skadad boett, läderband, ca 1950-tal

Herrur Georg Jensen, Cal Eta 2892A2, Ref nr. 365, Serie nr. 85372, designad av Bo Bonfils, ca 34mm, stål/guld, automatisk, safirglas, glasbaksida, läderband, ca 2000

Herrur Recta, Boett nr. 757365, 35 mm, 18K, manuell, plexiglas, liten sekund, läderband, cirka 1950-tal

Herrur Ebel Brasilia 18K, manuell, plexiglas, läderband, ca 60-tal.

Herrur Jules Jurgensen 18K, manuell, plexiglas, skadad urtavla, gravyr, bucklor, läderband.

Herrur cadet, Chronostar, Cal ETA 7750, limiterad upplaga no. 023/350, kronograf, herrur, 18K guld, automatisk, mineralglas, dag, datum, glasbaksida, läderband, originalspänne doublé

Herrur Tissot 18K, manuell, plexiglas, liten sekund, skadad urtavla, gravyr, läderband, ca 50-tal.