Avslutad | Pant – Torsdag 26 februari 2009
Klubbad för
2 Kedjor, collier, 2 armband, 3 ringar med stenar, 3 par örhängen med stenar. 18K. Vikt 94,1g
Mormorsur, 14K, ankargång, lita sekundvisare, skadad urtavla, dekorerad boett, mongram, bucklor. ca 1890-tal.
Fickur, Patria, savonett, 14K, ankargång, liten sekundvisare, skadad urtavla, kedja ej guld, ca 1890-tal.
2 Kedjor, 2 hängen, 2 ringar, ett par örhängen. 21K. Vikt 18,8g