61 - 80 av 177
1...345...9 Gå till

Avslutad | Fashionabla – Torsdag 14 maj 2009

Klubbad för

VÄSKA, REPORTER made in Italy, Ljusbrunt läder, 35x25x14, axelrem

1 500 kr

Utrop: 1 600 kr

VÄSKA, Svart, krokodil, 32x20 cm, 1970-tal, dustbag

1 900 kr

Utrop: 800 kr

AFTONVÄSKA, Svart, mocka, 16x14cm

Utrop: 400 kr

VÄSKA, MULBERRY, svart, krokopräglat läder, 18x14 cm, sliten

475 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA , DIOR, Tyg/läder, 29x22cm, axelrem

1 200 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, HERMÉS PARIS, Kelly 32/Sellier, svart, krokodil, 1970-tal, visst slitage

Utrop: 62 000 kr

VÄSKA, Straeter Lite-On ca 1940 designad av Salvador Dali/ Elsa Schiaparelli, brun krokodil (lite sliten) med metallkedja (ej original) plus liten portmonnä i krokodil. Inredning med lampa, spegel, läppstift förgylld i 24 k guld.

1 400 kr

Utrop: 900 kr

VÄSKA, DIOR, blå, tyg/läder, 38x28 cm, 1970-tal

1 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Accessoarer Bälten

SKÄRP, DIOR, svart/silver, 85 cm

400 kr

Utrop: 500 kr

VÄSKA, Charles Jourdan Paris, skinnlack, beige, 23x16 cm, 1980-tal

700 kr

Utrop: 800 kr

VÄSKOR, GUCCI, rött läder, dustbag, 26x18 cm, 1970-tal

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, GUCCI, 100% siden, 86x86 cm, röd/vit/guld

650 kr

Utrop: 600 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, DIOR, svart/beige, 60x56 cm, 100% siden

650 kr

Utrop: 400 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, DIOR, blå/vit, 52x52, 100 % bomull

425 kr

Utrop: 300 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÉS Paris, 100% siden, 88x86 cm, marin/cerise/guld/turkos, någon fläck

2 100 kr

Utrop: 900 kr

Accessoarer Scarves

SCARF, HERMÉS, 100% siden, 88x86 cm, motiv: Grand Apparat, svart/vit/guld

2 000 kr

Utrop: 900 kr

SOLGLASÖGON, GUCCI, 145 GG 2448/N/S L5A, fodral

1 100 kr

Utrop: 600 kr

VÄSKA, BURBERRY, 33X18 cm, CC138/197 WO5, BPCMMARINA, ca 2005

2 900 kr

Utrop: 2 300 kr

VÄSKA, PRADA, brunt läder, gulmetalldetaljer, 30x20x12 cm, dustbag, ca 2006

Utrop: 6 000 kr

VÄSKA, BURBERRY, beige/röd/svart, rutig, bruna läderdetaljer, 24x18x7 cm, dustbag, 1990-tal

1 900 kr

Utrop: 1 500 kr