1181 - 1200 av 1 263
1...596061...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 24 februari 2009

Klubbad för

Ring, 14K vitguld med diamant ca0,10ct, inneslutningar, Ø17¼ 2,7g

Utrop: 600 kr

Armring, 18K defekt 17,1g

2 400 kr

Utrop: 2 800 kr

Ring, 14K graverad 3,7g

400 kr

Utrop: 475 kr

2 Ringar, 14K med sten Ø18¼, 17 7,4g

800 kr

Utrop: 950 kr

Halssmycke, 14K 41,5cm 24,7g

2 800 kr

Utrop: 3 000 kr

Halssmycke, 14K 45,5cm defekt i lås, 25,7g

2 900 kr

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, 18K defekt 1,2g

150 kr

Utrop: 175 kr

Örhängen, 2 par, 2 Hängen med pärlor och stenar 18K 6,5g

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K vitguld med blå sten och små diamanter, inneslutningar Ø16¾ 2,6g

650 kr

Utrop: 600 kr

Armband, X-länk med stav 18K defekt 22,2g

3 100 kr

Utrop: 3 600 kr

Herrur, Claude Valentini Millenium Sports Chronograph, Quartz, guldpläterad, extra länkbitar, Modellnr: M231046JR, defekt box

1 100 kr

Utrop: 550 kr

Skål, Silver, R7 (1919), graverad, Ø22,5cm, 18cm hög, 738,8g

1 700 kr

Utrop: 1 200 kr

Bägare, Silver L7 (1913) H:8,5cm, Ø5,5cm 66,9g

325 kr

Utrop: 300 kr

Fat, Silver, Z7 (1926) graverat, hack och polerskador, Ø29,5cm, 572,2g

500 kr

Utrop: 700 kr

Moccaskedar, Silver, Modell: Margareta från Svenska Floran, 10cm, från 1980-1990, i etui

450 kr

Utrop: 475 kr

Ljusstake, Silver, Trearmad, graverad på undersidan av foten, Signerad: Karl J Ottesen, 27cm

1 700 kr

Utrop: 1 800 kr

Medalj, 21K graverad 23,3g

4 100 kr

Utrop: 4 400 kr

Bordsskedar, 3st Silver, Modell: Svensk, 18cm, 2st år 1981, 1st år 1994

425 kr

Utrop: 350 kr

Dessertsked, 2st Silver, Modell: Svensk, 16cm, 1988, 1996

475 kr

Utrop: 150 kr

Kaffeskedar, 9st Silver, Modell: Svensk, 12cm, 1983-1994

600 kr

Utrop: 350 kr