101 - 120 av 993
1...567...50 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 februari 2009

Klubbad för

1 Collier, ca 48cm, 18K. Vikt 116,5g

1 Kedja Pansar, ca 52cm, 18K. Vikt 51,8g

1 Pärlcollier, ca 46cm, ca 5,7mm, lås i förgyllt silver

325 kr

Utrop: 50 kr

1 Pärlarmband, ca 20cm, ca 6,2mm, lås i 18K

600 kr

Utrop: 300 kr

1 Ring, stl: 20, bucklig, 18K. Vikt 12,6g

1 Ring, stl: 19 ¾, 18K. Vikt 5,4g

1 Par Örhängen med vita stenar, 18K. Vikt 6g

1 Armband, ca 18cm, 14K. Vikt 3,2g

1 Pärlcollier, ca 6mm, ca 50cm, silverlås

Diverse guld, 18K. Vikt 5,5g

1 Collier med dia ca 1x0,05ct, 3x0,02ct samt blå stenar, ca 43cm, vg, 18K. Vikt 21,4g

1 Ring med dia ca 1x0,05ct, 6x0,01ct, stl: 17, vg, 18K. Vikt 2,5g

1 Collier med pärla, ca 50cm, 14K. Vikt 18,89g

1 Ring med granater, stl: 15 ¾, 18K. Vikt 2,29g

1 Pärlcollier, dosserat, ca 3,7-7,1mm, ca 57cm, silverlås

1 Par Örhängen med pärlor, ena med dia ca 1x0,05ct, ena med vit sten, skruv, 18K. Vikt 4,09g

1 Ring med dia 1x0,10ct (enligt gravyr), stl: 17, 18K. Vikt 1,4g

1 Ring med dia ca 1x0,20ct (gam.slip.), naggad, stl: 16, 18K. Vikt 3,5g

1 Ring med dia ca 1x0,65ct (gam.slip.), stl: 17 ¾, 18K. Vikt 3,2g

1 Kedja Ankar, ca 65cm, 18K. Vikt 225g

Utrop: 44 000 kr