961 - 980 av 993
1...484950 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 februari 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

2 Små Skålar Gustavsberg Carrara, nr 1195, H. ca 2,5cm, Ø ca 7,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Små Skålar Gustavsberg carrara, nr 957, H. ca 2cm, Ø ca 6,5cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Små Skålar Gustavsberg carrara, nr 1325, H. ca 1,5cm, 9x7cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Små Fat Gustavsberg Carrara, 1 Vas Gustavsberg Carrara, H. ca 10cm

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pepparkar, krackelerad, keramik, H. ca 10cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pepparkar Gustavsberg, H. ca 9cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Saltkar Gustavsberg, H. ca 8cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sockerströare Gustavsberg, H. ca 10,5cm

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas, bemålad, krackeleringar, sprickor, färgbortfall, H. ca 30cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Fat i form av fisk, Gustavsberg

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Urna med lock Rosenthale "Frühling", H. ca 28cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 The-Kanna Rörstrand Gröna Anna, med lock

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Kanna Rörstrand Gröna Anna

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Karott med lock Rörstrand Gröna Anna

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Kanna Gustavsberg Granit, H. ca 16cm, krackeleringar

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Figurin "elefant", H. ca 26cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Figurin "busig räv", H. ca 12cm

175 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Glaskanna med propp, H. ca 25cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Vas, H. ca 26cm

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Mynt

1 Vas Orrefors, smärre repor, H. ca 20cm

25 kr

Utrop: 50 kr