901 - 920 av 993
1...454647...50 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 februari 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Kanna Fajans, Höjd 27cm, skadad, lagad

Utrop: 600 kr

Pantvaror Övrigt

1 Etsning Hasse Lindroth "Ersta" nr 143/185 ca26x34cm. Skickas ej.

475 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Penna Parker, kulspets

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Penna Parker, blyerts

550 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Urna, ca 16cm inner Ø ca 11cm

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Brännvinsflaska "beska droppar", ca 20cm, Höganäs

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål, 7cm, Höganäs

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Liten urna, ca 7cm, Gustavsberg

1 200 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Liten urna, ca 9cm, Höganäs

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Litografi i färg Lage Lindell 116/133 ca 24x26cm inramad. Skickas ej.

1 400 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla, litografi, signerad, ramad. Skickas ej.

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 "Tavla" av papyrus, ramad. Skickas ej.

850 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Ring, stl: 16 ½, silver. Vikt 2,29g

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Kedja ärtlänk, ca 46cm, silver. Vikt 26g

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Armband med stenar, ca 21,5cm, silverlås

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par örhängen, silver. Vikt 3,5g

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par örhängen, silver. Vikt 3,9g

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hänge "fisk", metall

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

8 Kaffeskedar, ca 10cm, silver. Vikt 74,3g

375 kr

Utrop: 200 kr

Pantvaror Övrigt

6 Matskedar, Tengstedt, monogram, ca 1847. Vikt 479,5g

900 kr

Utrop: 1 300 kr