361 - 380 av 993
1...181920...50 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 12 februari 2009

Klubbad för

1 Örknapp med vit sten, stopp saknas, 18K. Vikt 0,8g

50 kr

Utrop: 50 kr

2 Ringar, gravyr, ena av, 18K. Vikt 13,5g

Utrop: 2 700 kr

1 Ring med granater, stl: 17 ¾, förgyllt silver. Vikt 2,1g

150 kr

Utrop: 50 kr

1 Ring, gravyr, 18K. Vikt 4,9g

Utrop: 1 000 kr

1 Ring, stl: 17 ¼, 14K. Vikt 1,8g

Utrop: 275 kr

1 Kedja Pansar, ca 45cm, 18K. Vikt 8,3g

Utrop: 1 700 kr

1 Armband, ca 18cm, säkerhetskedja, 18K. Vikt 3,8g

600 kr

Utrop: 750 kr

1 Ring med dia ca 10x0,005ct samt blå sten, stl: 17, 18K. Vikt 2,1g

375 kr

Utrop: 425 kr

2 Stela Armband med gröna stenar, silver. Vikt 30g

225 kr

Utrop: 50 kr

1 Armband Bismark, ca 18,5cm, 18K. Vikt 10,4g

Utrop: 2 100 kr

1 Ring, stl: 18 ½, 18K. Vikt 3,9g

Utrop: 800 kr

1 Ring med dia ca 1x0,30ct, nagg i rondist, stl: 19 ½, vg, 18K. Vikt 2,2g

Utrop: 2 400 kr

1 Armband X-länk med stav, ca 19,5cm, 18K. Vikt 35,4g

Utrop: 7 000 kr

2 Ringar, gravyr, ena av, 18K. Vikt 7,2g

Utrop: 1 500 kr

1 Ring med dia ca 1x0,11ct (enligt gravyr), stl: 17 ¼, vg, 18K. Vikt 2,2g

Utrop: 1 200 kr

1 Ring med dia ca 1x0,15ct (princess.slip), stl: 17 ¾, vg, 18K. Vikt 5g

Utrop: 1 900 kr

1 Par Örringar, 14K. Vikt 2,7g

Utrop: 425 kr

1 Armband Bismark, ca 20cm, 8K. Vikt 15,2g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

1 Ring med blå stenar, stl: 15 ¼, 18K. Vikt 2,29g

Utrop: 450 kr

Diverse silversmycken. Vikt 24,6g

100 kr

Utrop: 50 kr