Avslutad | Pant – Tisdag 10 februari 2009
Herrur, Omega Seamaster Professional stål automat länk i stål 18cm Serienr. 49639841 med box glapp i viklås trasig ring box sliten
Herrur, Omega Seamaster Professional Co-Axial automatisk datum i stål med stållänk 19cm Serienr. 80919157
Fickur, med två boetter 14K graverad plastglas små nagg vid öppningen till bakboetten i brun ask
Herrur, Seiko Sportura Kinetic chronogaf automatisk dayum stål med stållänk 19cm något repig
Mormorsur, Longines Grand prix 18K med bakboett 18K graverad plastglas små repor 32mm Nr. 1451980
Herrur, Raymond Weil Parsifal stål/guld läderarmband - ej orginal skadad safir vid kronan Referensnr. 7789 Serienr. A571122 Klockan går ej - Ej funktionsgaranti
Pantvaror Kamera
Kamera, Systemkamera Mamiya 645 PRO TL mellanformat Snr.RH1706 objektiv Mamiya-Sekor 45mm Snr.28744 Mamiya-Sekor 80mm Snr.19842 Mamiya 150mm Snr.001709 +1 magasin ljusmätare minolta Snr.74111047 polaroidbakstycke 8st tillbehör väska ej funktionsgaranti
Pantvaror Elektronik
Kamera, Digitalkamera Canon IXUS 75 7.1 megapixlar med 1GB minneskort, liten kameraväska, manualler, cd-skivor, extra minneskort 32MB, minneskortfodral, handlovsrem, usb-kabel, AVkabel och laddare, allt i ytterkartong. Ej funktionsgaranti.