861 - 880 av 1 267
1...434445...64 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 10 februari 2009

Klubbad för

Armband, 18K 20cm 9,2g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 14K 61cm defekt 4g

425 kr

Utrop: 500 kr

Fingerborg, 18K defekt/graverad med sten 3,4g

475 kr

Utrop: 550 kr

Hänge, "Hjärta" 18K med diamanter 8xca0,01ct 2,3g

800 kr

Utrop: 850 kr

Halskedja, Venezia 14K 46,5cm 2,9g

300 kr

Utrop: 350 kr

Armband, 18K med pärlor 19,5cm 6,8g

Utrop: 1 300 kr

Ring, 18K i tvåfärgat guld Ø16 1/4 3,2g

650 kr

Utrop: 750 kr

Örhängen, Ett par 18K 1,6g

Utrop: 375 kr

Ring, 18K med blå sten och diamant 1xca0,18ct diamanten skadad Ø14 3/4 5,5g

1 100 kr

Utrop: 1 300 kr

Ring, 18K med sten - med naggskador Ø19 1/4 graverad 6,1g

Utrop: 1 000 kr

Partguld, 18K graverat/defekt 99,3g

Utrop: 16 200 kr

Partiguld, 23K graverat/defekt med diamanter 5xca 0,03ct totalvikt 17,2g

3 100 kr

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, Pansar 18K 42cm 7g

Utrop: 1 300 kr

Halskedja, gles Pansar 18K 49cm 12,5g

Utrop: 2 300 kr

Halskedja, Singapore 18K 43cm 1g

200 kr

Utrop: 200 kr

Medaljong, 18K ögglan skev 2,5g

350 kr

Utrop: 425 kr

Hänge, Ängel 18K 2g

Utrop: 475 kr

Hänge, med camé 18K 1,5g

Utrop: 350 kr

Armband, Bisamrck 18K 21cm 15,4g

Utrop: 2 800 kr

Armband, X-länk med stav samt fem berlocker 18K 19cm 16,4g

Utrop: 3 000 kr