Avslutad | Pant – Torsdag 5 februari 2009
Klubbad för
1 Tavla akvarell sign Elisabeth Warling "Stockholmsutställningen 1897, sedd från Skansen. Slottet Tre Kronor" 16x24 cm
Damur Rolex Oyster Perpetual datejust, (ca år 1986) stål/guld, med Jubileelänk stål/guld, viklås, automatisk, Ref: 69173, Snr:9294761 (slitage)