1221 - 1240 av 1 283
1...616263...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2009

Klubbad för

Collier, 42cm 14K 18,3g

1 950 kr

Utrop: 2 300 kr

Armring, i silver med matchande Ring Georg Jensen (Torun)

4 100 kr

Utrop: 2 300 kr

Parti guld, udda 14K 0,9g

Utrop: 125 kr

Dosa, i silver (något bucklig)

1 500 kr

Utrop: 1 200 kr

Dosa, med gångjärnslock i silver

1 100 kr

Utrop: 475 kr

Armband, Bismarck med 1 Berlock 19,5cm 14K 8,5g

900 kr

Utrop: 1 100 kr

Dosa, med gångjärnslock i silver (lagad)

375 kr

Utrop: 350 kr

Armband, med pärlor 19cm 14K 5,5g

Utrop: 700 kr

Fat, litet i silver

475 kr

Utrop: 475 kr

Saltkar, 3 stycken i silver

1 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Bägare, i silver med förgylld insida

375 kr

Utrop: 75 kr

Damur, Tissot automatisk safirglas 14K i boett o länk 17cm bruttovikt 18,1g

1 600 kr

Utrop: 1 500 kr

Parti guld, udda o graverat 18K 52,6g

Utrop: 8 600 kr

Ring, med sten Ø19 18K 3,3g

500 kr

Utrop: 600 kr

Armband, 19,5cm 18K 8,0g

Utrop: 1 500 kr

Dosa, liten med några bucklor

550 kr

Utrop: 350 kr

Ring, med stenar Ø17¼, saknar stenar 14K 2,9g

Utrop: 350 kr

Dosa, i silver med målat lock

1 800 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, Ø19, skev skena 14K 2,5g

Utrop: 325 kr

Ask, i silver med gångjärnslock och träbeklädd insida (graverat lock)

850 kr

Utrop: 850 kr