Avslutad | Pant – Tisdag 3 februari 2009
Damur, Omega 18K vitguld manuell (ur trasigt) med länk 18K vitguld. vikt 28,8g brutto
Gitarr, halvakustisk Levin 3N Wingstone Royal stålsträngad, äldre modell, små skador (+behov av intonering, justering av hals/band), kabel+kontakt, serienummer: 349178 (3N), med etui.
Elbas, Jackson Professional 5-strängad EMG-mikrofoner, skada kropp (träspricka längs potentiometrar), svart (omlackad från rött) lack sliten, Snr: J201525, mjukt fodral
Pantvaror Kamera
Videokamera, Panasonic NV-GS1 digital Dv med fjärrkontroll (+trådlös fjärrkontroll), laddare, kablar, manual, kartong, gott skick.
Pantvaror Elektronik
Dator, bärbar PC hp G5000 15,4" wide, Intel Pentium Dual Core 1,73GHz, 1GB minne, 120GB HDD, Windows Vista Basic, med väska, laddare. Skickas ej.
Pantvaror Övrigt
Tavla, akvarell sign. Henry Fredriksson -86 "lokatt i snö" ca 35 x 45cm (d). Skickas ej.
Dator, bärbar PC hp Compaq 6715s Sempron 2GHz, 1GB minne, 80GB HDD, Windows Vista Basic, adapter, kabel, väska. Skickas ej.