Avslutad | Pant – Tisdag 27 januari 2009
Klubbad för
Elgitarr, Epiphone Les Paul by Gibson (Korea) S020403516 i svart mjukt fodral
Urna, Japansk urna i porslin uppskattat tidigt 1800-tal) 40cm hög "naggad" nere vid foten