261 - 280 av 1 021
1...131415...52 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 27 januari 2009

Klubbad för

Ring, Bvulgari 14K Ø17½ 10,1g

3 200 kr

Utrop: 1 700 kr

Elgitarr, Epiphone Les Paul by Gibson (Korea) S020403516 i svart mjukt fodral

2 000 kr

Utrop: 2 100 kr

Gitarr, Akustisk Walden D-410 sn 000127 stålsträngad i svart mjukt fodral

800 kr

Utrop: 950 kr

Elbas, Epiphone Thunderbird i svart hårt fodral

2 100 kr

Utrop: 2 000 kr

Förstärkare, Gitarrförstärkare Peavy Rage 158

450 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, digital Olympus mju 600, laddare minneskort xD 512MB

700 kr

Utrop: 475 kr

Pantvaror Elektronik

Navigator, GPS Tomtom one Europe med USB, biladapter

1 700 kr

Utrop: 475 kr

Litografi, Victor Jernbergh "Sista lasset" motiv 39x29cm

Utrop: 350 kr

Litografi, Acke Åslund "Marknad" motiv 39x29cm

250 kr

Utrop: 300 kr

Silversked, Karamellsked i kontrollerat silver ca 13,5cm

425 kr

Utrop: 50 kr

Urna, Japansk urna i porslin uppskattat tidigt 1800-tal) 40cm hög "naggad" nere vid foten

500 kr

Utrop: 600 kr

Presentkort, Big Travel värde 2.500:- giltigt till 2010-02-14

1 900 kr

Utrop: 1 400 kr

Presenkort, Big Travel värde 1.950:- giltigt till 2010-02-12

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Presentkort, Big Travel värde 1.000:- giltigt till 2010-02-12

600 kr

Utrop: 600 kr

600 kr

Utrop: 600 kr

Dockor, 4 Dockor ADG naturtrogna och detaljrika

1 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Dockor, 4 dockor ADG naturtrogna och detaljrika

2 900 kr

Utrop: 1 200 kr

Ring, 18K med diamanter 5xca 0,01ct Ø171/4 3,1g

Utrop: 800 kr

Parti guld, 21K 18,5g

3 100 kr

Utrop: 3 500 kr

Parti guld, 18K 0,5g

75 kr

Utrop: 100 kr