Avslutad | Pant – Torsdag 22 januari 2009
Klubbad för
Damur, Cartier Tank, förgyllt silver, quartz, mineralglas, (batteribyte krävs), läderband, viklås (defekt), cirka 1980-tal
Damur, Vasa, 18K, manuell, plexiglas, liten sekundvisare, skadad urtavla, graverad, länk i 18K, ca 1920-tal