801 - 819 av 819
1...394041 Gå till

Avslutad | Pant – Torsdag 15 januari 2009

Klubbad för

Pantvaror Övrigt

1 Lådkamera Zeiss Ikon, ingen funktionsgaranti

150 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 7-Armad Ljusstake, Gnosjö, H. ca 31cm, malm

325 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Hatt Resistol, stl: 7 1/8, Bison Felt

300 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Pärlcollier, 2-radigt, ca 6,1mm, ca 42cm, lås Stigbert i 18K med grön sten samt pärlor

1 200 kr

Utrop: 900 kr

Pantvaror Övrigt

1 Bärbar data Dell Latitude D531, 80Gb hårddisk, 15,4"skärm, nätkabel, väska

Pantvaror Övrigt

1 Skål Orrefors, H. ca 10cm, företagslogga graverad i botten

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål Orrefors, H. ca 10cm

125 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Vas Kosta Boda, G.Wärff, nr: 7040446, H. ca 30cm

850 kr

Utrop: 400 kr

Pantvaror Övrigt

1 Tavla, lito, Mårten Andersson, 1073/1400, 41x47cm, "fiskande man"

750 kr

Utrop: 950 kr

Pantvaror Övrigt

2 Kaffekoppar med fat, Gustavsberg "Stockholm"

100 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

2 Muggar med handtag, Ridgway Sterling pottery, keramik, England

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Diverse porslin, 8 delar

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Par ljusstakar, Karl Holmberg, teak/glas

75 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål/Mugg med öra, signerad elsi 174, keramik

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Skål/Vas på fot, smärre nagg, glas

225 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Brännvinsflaska med kork, H. ca 16cm

50 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Sockerskål, Knabstrub Denmark, keramik, H. ca 10cm , med lock

25 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mobiltelefon Nokia 6030, med laddare, manual, orginalkartong

250 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

1 Mormorsur Ancre, manuell, gulmetall, skadad bakboett med emelj

150 kr

Utrop: 50 kr