141 - 160 av 1 055
1...789...53 Gå till
Just nu klubbas Klassiska i Stockholm. Gå in här

Avslutad | Pant – Torsdag 8 januari 2009

Klubbad för

Ring, slät med gravyr och med liten diamant 1xca 0,01ct Ø15½ 18K 2,8g

Utrop: 475 kr

Ring, med stenar Ø17 18K 3,4g

Utrop: 850 kr

Ring, i vit guld med diamant 1xca 0,02ct Ø15¾ 18K 1,7g

Utrop: 425 kr

Partiguld, defekt och med gravyr 18K 9,2g

Utrop: 1 500 kr

Skedar, 12 Mockaskedar i silver 9,2cm

350 kr

Utrop: 425 kr

Klocka, Almé i stål, manuell, plastglas med små repor med slitet svart läderarmband

50 kr

Utrop: 75 kr

Armband, Bismarck i Silver, defekt lås, med berlocker med små skador 18cm

200 kr

Utrop: 50 kr

Armring, i silver, fylld med annat ämne enligt gravyr

400 kr

Utrop: 75 kr

Skedar, 12 Kaffeskedar i silver 10,1cm

Utrop: 600 kr

Skedar, 9 Kaffeskedar i silver 10,1cm

Utrop: 350 kr

Ljusstakar, i silver höjd 8,5cm

375 kr

Utrop: 100 kr

Ring, i silver med stenar signerad Pilgrim Ø 17¼

150 kr

Utrop: 50 kr

Damur, Certina i stål manuell med flexiband i metall

300 kr

Utrop: 75 kr

Partisilver, Collier 43cm lås ej silver, Armband Ankar 21,5cm, Ring med röd sten något skev och sliten Ø 16½ Hänge slitet

100 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, Kejsarlänk 53,5cm i silver 29,6g

150 kr

Utrop: 175 kr

Hänge, Hjärta 18K 0,5g

Utrop: 125 kr

Herrur, Citizen Promaster Divers 200m quartz med gummirem något sliten

800 kr

Utrop: 950 kr

Herrur, Tissot T-lord automat i stål med svart lädrerarmband med viklås box och manualer

2 400 kr

Utrop: 1 000 kr

Synt, Casio WK-3200 med elsladd, notstativ och golvstativ. Skickas ej.

1 300 kr

Utrop: 250 kr

Gitarr, Akustisk Gitarr Levin modell L40 Satin småskador i lacken, i hårt fodral

Utrop: 600 kr