581 - 600 av 1 298
1...293031...65 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 30 december 2008

Klubbad för

Halskedja, 18K Figaro, ihålig, trasig, 7,9g

Utrop: 1 300 kr

Armband, 18K X-länk, 20,5cm, 17,0g

Utrop: 3 200 kr

Armband, 18K, 18cm, 16,0g

2 550 kr

Utrop: 3 000 kr

Klackring, 18K Ø20½, 5,9g

Utrop: 1 400 kr

Hängen, 2st 18K, en sten saknas, 3,6g

Utrop: 600 kr

Ringar, 3st 18K med stenar Ø17¼-18, 10,3g

Utrop: 2 200 kr

Ringar, 3st 18K, skador och gravyr finns, 8,9g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, två par, 18K, 2,5g

Utrop: 600 kr

Hänge, 18K 2,1g

Utrop: 500 kr

Hänge, 18K, 3,0g

600 kr

Utrop: 700 kr

Pärlcollier, doserad pärlcollier med guldlås, daterad 1804 pärlorna missfärgade

500 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, 18K Venezia, något missfärgad, 53cm, 7,7g

Utrop: 1 300 kr

Ringar, 4st 18K släta graverade, 12,1g

Utrop: 2 000 kr

Klackring, 18K graverad med diamant 1xca0,02ct, Ø21, 14,6g

Utrop: 2 400 kr

Ringar, 2st 18K med stenar, Ø18-19, 5,3g

Utrop: 1 200 kr

Lordring, 18K med diamanter 2xca0,10ct, en blå sliten sten, Ø20¼, 10,5g

Utrop: 3 300 kr

Ring, 18K graverad med stenar och 1 diamant ca0,10ct, stenarna är slitna, 7,8g

Utrop: 1 700 kr

Alliansring, 18K med diamanter 12xca0,03ct, Ø17, 2,2g

1 000 kr

Utrop: 950 kr

Ring, 18K med diamanter 9xca0,04-0,06ct, Ø16½, 2,2g

1 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Automat,G.Blomdin 25Jewels, plexiglas repigt, 14K boetten något bucklig, funktionsgaranti lämnas ej.

1 300 kr

Utrop: 950 kr