641 - 660 av 968
1...323334...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Vas, 1 Vas Orrefors, höjd ca 10,3cm

225 kr

Utrop: 100 kr

Skål, 1 Skål Orrefors, (lite nagg i botten), höjd ca 14,2cm

75 kr

Utrop: 150 kr

Ljusstakar, 1 Par ljusstakar Orrefors Höjd ca 38 cm, små nagg

550 kr

Utrop: 500 kr

Vaser, 1 Par Vaser Orrefors, höjd ca 36,5cm

450 kr

Utrop: 500 kr

Vas, 1 Vas Kosta Boda, höjd ca 52cm

1 200 kr

Utrop: 400 kr

Vas, 1 Vas Libera, ca 38cm

275 kr

Utrop: 400 kr

Vas, 1 Glasvas Kosta, Signerad LG 249, höjd ca 12cm

75 kr

Utrop: 75 kr

Vas, 1 Glasvas osignerad, små nagg, höjd ca 7,5cm

25 kr

Utrop: 50 kr

Figurin, Sköldpadda, osignerad

75 kr

Utrop: 250 kr

Figurin, 1 Porslinsfigurin, Hund, Lisa Larsson

350 kr

Utrop: 150 kr

Figurin, Porslinsfigurin, Säl Lillskansen, Lisa Larsson

375 kr

Utrop: 175 kr

Figurn, Porslinsfigurin, Same signerad D.W, höjd ca 13cm

150 kr

Utrop: 200 kr

Figurin, 1 Älg, Lisa Larsson Gustavsberg, höjd ca 17cm

550 kr

Utrop: 400 kr

Silver, 4 supkoppar höjd ca 4,5cm, 1 Fat Ø ca 13,2cm, All i Silver Borgila

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Parti guld, skadat 18K 13,7g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, skadat 18K 15g

1 500 kr

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, trasigt 18K 33,3g

3 200 kr

Utrop: 5 300 kr

Parti guld, graverat, skadat 18K 9,1g

Utrop: 1 500 kr

Örhängen, två par 18K 3g. ett par saknar stopp

Utrop: 475 kr

Ring, med diamant 1xca 0,09ct 18K vitguld Ø16¾ 1,4g

400 kr

Utrop: 700 kr