601 - 620 av 968
1...303132...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Elbas, Yamaha BB414, serie nr: QL0089076, i fint skick, mjukt fodral.

1 400 kr

Utrop: 1 200 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digitalkamera, Olympus FE-170 med kablar, manual, och väska i kartong

650 kr

Utrop: 650 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Filmkamera digital Canon mini DV MVX3i 200xzoom med omaka laddare, ej funktionsgaranti

700 kr

Utrop: 800 kr

Pantvaror Elektronik

I-pod, Nano 4GB III Silver, med hörlurar, USB-kabel, manual, i originalkartong

700 kr

Utrop: 500 kr

Pantvaror Elektronik

Nokia, Mobiltelefon Nokia 3110, med laddare i kartong

600 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 7 St vinglas, sign S. Gellerstedt, 1 med nagg, höjd ca 20,5cm

850 kr

Utrop: 600 kr

Glas, Karaff med propp, signerad S. Gellerstedt, höjd ca 26,5cm

375 kr

Utrop: 300 kr

Glas, Skål på fot, sign. S. Gellerstedt, ca 10,5cm

150 kr

Utrop: 75 kr

Glas, Skål på hög fot, sign. S. Gellerstedt, höjd ca 17,5cm

325 kr

Utrop: 150 kr

Bordsur, Prydnadsur i asiatisk stil, förgylld metall, höjd ca 21cm

550 kr

Utrop: 150 kr

Skedar, 6 Kaffeskedar, modell Chippendale, ca 120mm, i silver, i ask

325 kr

Utrop: 150 kr

Silver, 1 Äggkopp höjd ca 6,6cm, 1 Servettring höjd ca 3,5cm Ø ca 4,2cm, 1 Sked ca 12,8cm, allt i silver, i etui

650 kr

Utrop: 500 kr

Glas, Fat av Gustav Klint, Goebel, handmade, Ø ca 36cm, några små repor

1 300 kr

Utrop: 425 kr

Fat, 2 Fat Gustavsberg Lilium ett på 43cm x 35cm skadad på baksidan, och ett 38cm x 31cm små prickar

Utrop: 300 kr

Glas, 1 Vas Orrefors höjd ca 20 cm

300 kr

Utrop: 175 kr

Glas, 1 Skål Orrefors, höjd ca ca 10cm Ø ca 18,5cm

325 kr

Utrop: 300 kr

Glas, 1 Skål Orrefors, höjd ca 12cm Ø ca 15,5cm

200 kr

Utrop: 250 kr

Skål, 1 Skål i kristall, Gunnar Cyrén, Orrefors, höjd ca 19cm Ø ca 18cm

800 kr

Utrop: 350 kr

Porslin, 1 Sockerskål med lock höjd ca 13,5cm, 1 Kaffekanna höjd ca 16,5cm, 1 Gräddkanna höjd ca10cm, allt Bavaria. Skickas ej.

225 kr

Utrop: 250 kr

Porslin, 12 Kaffekoppar 2 med nagg höjd ca 6cm Øca10cm, 12 Kaffefat Ø ca16cm, 12 Assietter Øca17cm, allt Bavaria. Skickas ej.

200 kr

Utrop: 250 kr