561 - 580 av 968
1...282930...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Kniv, graverad, i silver ca.222mm

50 kr

Utrop: 50 kr

Tårtspade, i silver, modell Tornedal ca.167mm

700 kr

Utrop: 100 kr

Kaktång, i silver ca.180mm

275 kr

Utrop: 100 kr

Tårtspade, i silver ca.229mm

125 kr

Utrop: 125 kr

Halskedja, 40,5cm, Armband 19cm, i silver 39,1g

700 kr

Utrop: 150 kr

Parti silver, skadat 29,2g

125 kr

Utrop: 75 kr

Ringar, 2st Ø16, Örhängen ett par, i silver 15,6g

150 kr

Utrop: 100 kr

Ring, Ø16½ något skev, Örhängen ett par, i silver med emalj, 7,4g

250 kr

Utrop: 50 kr

Halskedja, 18K 40,5cm 12,6g

Utrop: 2 200 kr

Medaljong, 18K 4g, små bucklor

550 kr

Utrop: 650 kr

Ring, med plakett, 14K Ø20 3,9g

500 kr

Utrop: 475 kr

Herrur, Certina DS, stål/doublé, quartz, går ej, i ask

325 kr

Utrop: 350 kr

Herrur, Breitling, Chrono Colt, Ref nr. A13035.1, snr.5470, stål, automatisk, safirglas, datum, läderarmband, viklås, med box och cert juni 1996. Skadat glas.

8 500 kr

Utrop: 10 000 kr

Rolex Oysterdate, Precision, Ref nr. 6694, snr.201525, stål, manuell, plexiglas små repor, datum, oysterlänk, viklås

8 700 kr

Utrop: 9 800 kr

Herrur, Raymond Weil Geneve, refnr.9155, snr.A 271490 doublé, repig, quartz, datum, läderarmband använd.

Utrop: 1 500 kr

Herrur, Rolex, Oyster Perpetual Date Explorer II, Chronometer, Ref nr.16570, snr.F964051, stål, automatisk, safirglas, datum, oysterlock länk, viklås, i box

Utrop: 26 500 kr

Herrur, Calvin Klein, chronograf, quartz, datum, stål, stållänk, viklås

700 kr

Utrop: 850 kr

Armband, Bismarck 18K 18,5cm 10,7g

Utrop: 2 000 kr

Hänge, med sten 18K 19,6g

Utrop: 3 200 kr

Armband, ihåligt, små bucklor, med berlocker, 18K 18,5cm 10,6g

1 500 kr

Utrop: 1 800 kr