361 - 380 av 968
1...181920...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 23 december 2008

Klubbad för

Ring, i silver Ø16½ 5,6g

150 kr

Utrop: 75 kr

Brosch, /Hänge 18K 4,2g

Utrop: 750 kr

Ring, med diamant 1xca.0,23ct oval, gul ton, (Vvs) äldre slipning (osymetrisk slipning)18K Ø18 5,2g

Utrop: 2 500 kr

Ring, med pärla 18K Ø17 2,9g

Utrop: 700 kr

Ring, graverad, med gammalslipad diamant 1xca.0,15ct (vs1)23K Ø17 5,1g

1 250 kr

Utrop: 1 600 kr

Damur, Certina, 18K, quartz, går ej, graverad, armband ej guld

550 kr

Utrop: 600 kr

Ring, Ø17¼, Hänge, 18K 3,9g

Utrop: 700 kr

Armband, X-länk med berlocker, en skadad, 18K 19,5cm 14,1g

Utrop: 2 500 kr

Parti guld, skadat 18K 2,7g

Utrop: 450 kr

Halskedja, Pansar 38cm, Hänge graverat med sten, 18K 14,3g

Utrop: 2 300 kr

Målning, Olja på duk, buckla, signerad K Lundberg ca.45x54cm, med ram

300 kr

Utrop: 700 kr

Ring, med stenar en lös, 18K Ø16½ 1,8g

Utrop: 300 kr

Armband, X-länk 18K 19cm 17,4g

Utrop: 3 200 kr

Armband, vitguld med stenar, skadat lås, 18K 17,5cm 28,2g

11 000 kr

Utrop: 4 500 kr

Hängen, 2st, minst 18K, öglor ej guld, 9g

Utrop: 1 700 kr

Armand, X-länk med stav 18K 19cm 28g

4 400 kr

Utrop: 5 100 kr

Armband, Ärtlänk med berlocker, 18K 18cm 5g

Utrop: 950 kr

Halskedja, Pansar, ihålig, 18K 48cm 10,2g

Utrop: 1 900 kr

Ring, skev 18K Ø17½ 9,8g

Utrop: 1 700 kr

Armband, Bismarck, berlocker borttagna 18K 19cm 6,8g

Utrop: 1 100 kr