241 - 260 av 305
1...121314...16 Gå till

Avslutad | Pant – Lördag 20 december 2008

Klubbad för

Pantvaror Grovt guld

1 Kedja Cordell vg/gg trasigt lås 70cm 18K. Vikt 67,59g

Pantvaror Grovt guld

1 Halskedja 18K doserad bismarck 52cm. Vikt 151g

Pantvaror Grovt guld

1 Armband X-länk m stav 20cm (bredd 5,7cm). Vikt 135,4g

Pantvaror Grovt guld

1 Bältesspänne 18K ca: 120 g. Vikt 120g

Pantvaror Grovt guld

2 Örhängen 18K m dia tot ca 0,16ct. Vikt 6,9g

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18K m dia tot ca 0,05ct 19,75mm. Vikt 3,9g

Utrop: 650 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Ring 18K m dia + färgade stenar tot ca 0,32ct 18,75mm. Vikt 6,9g

1 200 kr

Utrop: 1 500 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Hänge 18K m sten. Vikt 7,5g

Utrop: 1 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Kedja Ankar 60cm 1Hänge m dia tot ca 0,16ct 18K. Vikt 460,8g

Utrop: 72 000 kr

Pantvaror Grovt guld

1 Kedja Ankar 55cm 18k. Vikt 206g

Utrop: 33 000 kr

6 Kafferskedar i sliver mod Rosen

200 kr

Utrop: 300 kr

6 Bordsgafflar, 2 Bordsskedar, 3 Bordsknivar modell Olga Silver

1 500 kr

Utrop: 600 kr

12 Matgafflar 7 Matskedar modell Olga Silver (varav 18st Möllenborg, 1 st C.Holm monogram ngt repig)

1 900 kr

Utrop: 2 600 kr

1 Kanna Sterling silver (gravyr, div små lagningar) engelska stämplar, höjd 20cm

5 400 kr

Utrop: 2 500 kr

1 Collier Sterlingsilver ca 50cm. Vikt 264,89g

3 400 kr

Utrop: 1 200 kr

1 Collier 3-radigt m färgade stenar (djurmotiv) def låsögla

350 kr

Utrop: 300 kr

12 Kaffeskedar Rosenholm Silver i ask

650 kr

Utrop: 700 kr

1 Herrarmbandsur Certina DS Q /sliten/

225 kr

Utrop: 300 kr

1 Herrarmbandsur Omega Constellation Aut. Stål/Guld, helstav

6 500 kr

Utrop: 8 000 kr

1 Herrarmbandsur Rolex Daytona Cosmograph guld/stål Ref.116523/F790438 cert-2005 + 1 extra länkdel i box

49 000 kr

Utrop: 45 000 kr