401 - 420 av 1 080
1...202122...54 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 16 december 2008

Klubbad för

Fickur, Nyckeldragare silver med nyckel

1 000 kr

Utrop: 450 kr

800 kr

Utrop: 450 kr

Fickur, Nyckeldragare silver med nyckel (skadad)

1 000 kr

Utrop: 250 kr

Fickur, Modell större några små sprickor på urtavlan

1 200 kr

Utrop: 450 kr

Pantvaror Övrigt

Portastudio, Palmtop studio zoom PS-02

600 kr

Utrop: 175 kr

Gitarr, Akustisk Bjärton Classic nylonsträngad (små lackskador) i softcase

3 900 kr

Utrop: 700 kr

Trombon, Jupiter (nyskick) i grå väska

1 500 kr

Utrop: 1 700 kr

Elbas, Ibanez SDGR SR800 Serienr: F116816

1 400 kr

Utrop: 575 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Yashika AW-mini analog för 135-film i väska (ej funktionsgaranti)

Utrop: 50 kr

Pantvaror Kamera

Kamera, Digtalkamera Sony Cyber-shot DSC-S730 7,2 megapixlar 2,4"" skärm med tillbehör i kartong

850 kr

Utrop: 250 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Sony Ericsson walkman W350 med laddare, headset, högtalare och manualer i kartong

600 kr

Utrop: 275 kr

Pantvaror Övrigt

Figurin, Björn Rörstrand Gunnar Nylund

350 kr

Utrop: 350 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, Färglitografi Madeleine Pyk ""Orkester Celeste Leopold"" 49x60cm. Skickas ej!

Utrop: 1 150 kr

Pantvaror Övrigt

Litografi, Färglitografi Jean Cocteau 43/150 motiv 36x54cm. Skickas ej!

Utrop: 1 150 kr

Pantvaror Övrigt

Symaskin, Husqvarna automatic (ej funktionsgaranti). Skickas ej!

375 kr

Utrop: 50 kr

Pantvaror Övrigt

Hemmabio, Panasonic SC-HT845 med Dvd, 5 högtalare, 2 stativ, Sub, kablar och fjärrkontroll. Skickas ej!

3 000 kr

Utrop: 575 kr

Pantvaror Övrigt

Telefon, Bang & Olufsen

550 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Telefon, Bang & Olufsen

425 kr

Utrop: 75 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Siemens A31 i väska med laddare

100 kr

Utrop: 125 kr

Pantvaror Övrigt

Mobil, Nokia 5140i med laddare och headset

425 kr

Utrop: 250 kr