661 - 680 av 855
1...333435...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2008

Klubbad för

Örhängen, 2 par 18K 1,9g

Utrop: 475 kr

Parti guld, udda och lite defekt 18K 1,6g

225 kr

Utrop: 275 kr

Armband, Pansar 22cm 14K 20,1g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Halskedja, något bucklig 56,5cm 21K 15,1g

Utrop: 2 900 kr

Ringar, 1 slät med gravyr Ø20½, 1 Klackring med monogram och skev skena Ø20 18K 18,0g

Utrop: 2 900 kr

Hänge, "Kors" Kejsarlänk 18K 23,3g

Utrop: 5 500 kr

Armband, Pansar 20cm 14K, något defekt länk 20,3g

Utrop: 2 500 kr

Ringar, 1 med lila sten Ø17½, 1 med små diamanter 3x ca 0,03ct Ø16 14K 9,3g

Utrop: 1 200 kr

Collier, med namn"Nimco"49cm, 1 Ring med vit sten, något lös Ø15 21K 11,4g

Utrop: 2 200 kr

Armband, Korridor 19,5cm 14K 18,5g

Utrop: 2 300 kr

Örhängen, 3 par 21K 12,9g

Utrop: 2 500 kr

Väggpendyl, förgylld, liten bit saknas, höjd 55cm

425 kr

Utrop: 600 kr

Lampetter, 1 par vägglampetter förgyllda med speglar, höjd 31cm

275 kr

Utrop: 250 kr

Parti guld, trasigt 21K 11,2g

Utrop: 2 200 kr

Parti guld, Trasigt och udda 18K 2,1g

Utrop: 350 kr

Armband, tvåfärgat 19,5cm 18K 23,1g

Utrop: 4 300 kr

Parti guld, Udda och trasigt 18K 26,5g

Utrop: 4 300 kr

Armband, 2 st Bismarck 18,5-19cm, en med berlock 18K 8,3g

Utrop: 1 600 kr

Glasblock, 6 stycken olika djur av Mats Jonasson, 1 signerad

650 kr

Utrop: 600 kr

Örhängen, 1 par med vita stenar 18K 1,8g

350 kr

Utrop: 425 kr