301 - 320 av 855
1...151617...43 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 9 december 2008

Klubbad för

Armlänk, 18K X-länk med stav 19cm, 59g

Utrop: 11 000 kr

Halskedja, 18K Figaro 50cm, 83,3g

Utrop: 15 400 kr

Klackring, 18K Ø19 med vita stenar, skenan defekt, 11,1g

Utrop: 1 800 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck 45cm med Berlock, graverad, 20,7g

Utrop: 3 800 kr

Armlänk, 18K 17cm, glapp i lås 11,1g

Utrop: 1 800 kr

Armlänk, 18K X-länk 20cm, 29,2g

Utrop: 5 400 kr

Damur, 18K Tissot Saphir manuell, flexlänk i metall, skador & repor på boetten, urtavlan skadad, går ej

325 kr

Utrop: 300 kr

Klackring, 18K med liten vit sten, skenan defekt, 2,9g

Utrop: 475 kr

Parti Guld, 14K, Collier 48cm, Armlänk 16cm, låsögla saknas, 6g

Utrop: 750 kr

Släta Ringar, 3st 23K, gravyrer, 18,2g

Utrop: 3 500 kr

Släta ringar, 5st 18K, gravyrer, 28,9g

Utrop: 4 700 kr

Stenring, 18K Ø15¼ med svart sten, 1,1g

Utrop: 250 kr

Smyckeset, 18K trefärgat = Halscollier 45cm, Armband 19cm, 47,8g

Utrop: 8 300 kr

Halskedja, 18K doserad Bismarck 46cm, 17,2g

Utrop: 3 200 kr

Halskedja, 18K Figaro 58cm, 6,3g

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, 18K Venezia 66cm med Hänge 18K Delfin, (bucklig), 2,9g

Utrop: 475 kr

Armlänk, 18K Bismarck 18,5cm, 7,4g

Utrop: 1 400 kr

Caméhänge, 18K, 7,3g

Utrop: 1 500 kr

Halskedja, 18K 59cm, 135g

Utrop: 22 000 kr

Armlänk, 18K Pansar med platta, låsåtta saknas, 29,6g

Utrop: 4 900 kr