521 - 540 av 987
1...262728...50 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 25 november 2008

Klubbad för

Bestick, i silver mod Prins Albert, 6 Gafflar 17,6cm, 6 Knivar 21cm

4 000 kr

Utrop: 1 500 kr

Silverbricka, 43,5x30,5cm, repig, 976,0g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Bricka, /fat i silver (importstämplad) Ø ca 31cm 629,0g

2 100 kr

Utrop: 1 800 kr

Bestick, 2 Knivar 15,7cm (smörkniv), 21,6cm (bordskniv), 2 Skedar 18,5cm i silver mod, Haga

225 kr

Utrop: 300 kr

Sax, Fruktsax i silver 11,5cm

350 kr

Utrop: 300 kr

Skedar, 4 st i silver mod Haga 21,4cm (matskedar)

400 kr

Utrop: 500 kr

Collier, med röda stenar lås i guld 18K (små skador på baksidan) 61cm doserat

850 kr

Utrop: 800 kr

Ring, 18K med turkosa stenar, små skador Ø 17. 3,2g

Utrop: 500 kr

Ringar, 2st i silver med sten, Ø 17 3/4, 18 3/4 små skador

225 kr

Utrop: 200 kr

Skedar, 11st i silver mod Rosenholm 12cm

450 kr

Utrop: 600 kr

Silver, 1 Tårtspade 20cm, Serveringsgaffel 19cm modell Rosen

250 kr

Utrop: 300 kr

Damur, Rox 18K flexiband doublé, går ej.

250 kr

Utrop: 150 kr

Fickur, Tissor, graverad bakboett, manuell, 14K klockkedja doublé.

1 100 kr

Utrop: 800 kr

Armringar, 2st (en öppen modell) en lite skev 67,2g

225 kr

Utrop: 250 kr

Armband, i silver med stenar 18cm, bruttovikt 81,5g

325 kr

Utrop: 250 kr

Brosch, med pärlor, silver

700 kr

Utrop: 200 kr

Ringar, 2st med stenar i silver Ø 17 1/2, 18 3/4.

250 kr

Utrop: 150 kr

Silver, 1 Brosch, 1 Hänge

550 kr

Utrop: 100 kr

Halskedja, 60cm Hänge med sten, allt i silver

550 kr

Utrop: 150 kr

Ringar, 3st i silver med sten Ø 17 3/4, en öppen modell

150 kr

Utrop: 200 kr