621 - 640 av 978
1...313233...49 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 11 november 2008

Klubbad för

Porslin, Blå Blomster Kungl. Dansk = 5 Kaffekoppar höjd 5,5cm Ø7,5cm, 5 Fat Ø13cm, 5 Assietter Ø17cm, en med nagg

850 kr

Utrop: 550 kr

Glasfat, 2st Kosta Boda Domino sign. B Vallien ca 21 x 21cm i kartong

1 300 kr

Utrop: 1 200 kr

Takarmatur, i metall & glas, defekter, ej funktionsgaranti

325 kr

Utrop: 300 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med diamant ca 0,60ct (kapad kulett) 18K Ø19¾ 5,8g

Utrop: 8 100 kr

Pantvaror Övrigt

Armring, 18K Ø 7cm något sliten, design: Elon Arenhill enligt gravyr, 19,3g

Utrop: 3 500 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med diamant ca 0,33ct enligt gravyr, skada på rondist 18K Ø 17½ 6,5g

Utrop: 4 400 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, i vitguld med diamant ca 0,40ct enligt gravyr prinsesslipad 18K 17¾ 10,2g

5 100 kr

Utrop: 5 800 kr

Pantvaror Övrigt

Ring, med diamant ca 0,70ct, inneslutningar o något gultonad Ø17¾ 18K 2,6g

Utrop: 5 800 kr

Armband, X-länk 20cm 18K 24,8g

Utrop: 4 600 kr

Ring, med stenar, några saknas, 5 diamanter ca 0,03-0,04ct 14K 15,9g

1 700 kr

Utrop: 2 000 kr

Förstärkare, för bas Peavey mark 3 Bass, series 300chs, föstärkartopp med Eq, handtag saknas. Skickas ej.

650 kr

Utrop: 600 kr

Elbas, Aria Pro 2 Magna Series, mjukt fodral

850 kr

Utrop: 1 200 kr

Halskedja, Pansar, gles med stav 51cm 18K 22,3g

Utrop: 4 100 kr

Ring, Ø18¾ 18K 10,4g

Utrop: 2 600 kr

Parti guld, trasigt o udda 14K 17,6g

Utrop: 2 200 kr

Örhängen, 2 par defekta 14K 3,7g

Utrop: 450 kr

Hänge, 2st 14K 3,2g

Utrop: 400 kr

Ringar, 3 st med stenar Ø16¾ 16½ 18 14K 9,0g

Utrop: 1 100 kr

Halskedja, X-länk 41,5cm 14K 20,0g

2 100 kr

Utrop: 2 500 kr

Armband, tvåfärgat 21cm 14K 11,2g

Utrop: 1 400 kr