621 - 640 av 1 320
1...313233...66 Gå till

Avslutad | Pant – Tisdag 4 november 2008

Klubbad för

Halskedja, 14K, Pansar, 40cm, 1,4g

125 kr

Utrop: 150 kr

Guldparti, 18K, 4 Ringar, 4 Örhängen, 4 Hängen, 1 Guldbit, Skador finns, 12,0g

Utrop: 1 900 kr

Guldparti, 18K, 1 Halskedja, 1 Armband, 1 Par Örhängen, Defekt, 8,2g

Utrop: 1 200 kr

Örhängen, 18K, Bismarck, Olika stora, 3,2g

Utrop: 450 kr

Hänge, 18K, 2st, 3,6g

Utrop: 750 kr

Ring, 18K, Med diamant, 1xca 0,07ct enligt gravyr, Ø17½, 2,2g

Utrop: 700 kr

Hänge, 18K, 1,1g

Utrop: 230 kr

Armband, 18K, X-länk, 19,5cm, 17,7g

Utrop: 2 900 kr

Armband, 18K, X-länk med stav, 19cm, 9,3g

1 300 kr

Utrop: 1 500 kr

Halsband, 18K, X-länk, med säkerhetskedja, 44,5cm, 16,4g

Utrop: 2 700 kr

Halsband, 18K, Bismarck, 43,5cm, 8,3g

Utrop: 1 400 kr

Ringar, 18K, 2st, Gravyr finns, 12,7g

Utrop: 1 800 kr

Fickur, Huit, Manuell, i silver med 2 boetter, Graverad, Klockkedja 37cm, Går ej.

250 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Certina DS, Quartz, stållänk, länk skadad, Funktionsgaranti lämnas ej.

150 kr

Utrop: 50 kr

Herrur, Longiness 18K manuell, med läderband, Graverad repigt glas, Funktionsgaranti lämnas ej.

2 200 kr

Utrop: 1 200 kr

Herrur, Omega Electronic Chronometer f300, 18K med plexiglas repigt, Krona sliten, går ej.

3 000 kr

Utrop: 1 200 kr

Damur, Cartier Tank Quartz, Förgyllt silver, Läderband något slitet, Funktionsgaranti lämnas ej.

3 200 kr

Utrop: 2 300 kr

Ring, 18K, Vitguld med diamant, 1xca 0,30ct enligt gravyr, Ø17, 2,8g

Utrop: 2 800 kr

Fickur, Svalan, Manuell, 2 boetter 1 i silver, Funktionsgatanti lämnas ej.

450 kr

Utrop: 250 kr

Damur, 18K, Tissot, med läderband, Graverad, går ej, Funktionsgaranti lämnas ej

Utrop: 600 kr